Soru: Vahe Kösem Nasıl Bir Doktor?

1. yedikule surp pirgiç ermeni hastanesinde görev yapan dermatoloji doktorudur kendisi.

Dr Vahe Kösem kimdir?

1967 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. İhtisasını Cildiye Uzmanı olarak İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden almıştır.

Vahe Kösem hangi hastanede?

1967 istanbul dogumlu bir doktor. ermeni hastanesi nde cildiye uzmanı.

Serkis barış kimdir?

1953 Kastamonu doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. İhtisasın Cildiye Uzmanı olarak Şişli Etfal Hastanesinden almıştır.

Eznik Ardaşes Meneşyan hangi hastanede?

Dr. Eznik Ardaşes Meneşyan, 2014’ten beri Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi ‘nde hizmet vermektedir.

Serkis Barış nerede çalışıyor?

ünü türkiye sınırlarını aşmış ünlü cildiye uzmanı. kendisi surp pırgiç ermeni hastanesi’nde görev yapıyor.

Dr Saliha Arslan Sezgin hangi hastanede?

2000 – 2020 yılları arasında Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi ve 2000 – 2011 yılları arasında Acıbadem Etiler Tıp Merkezinde uzman olarak görev yaptı. 2020 Ekim ayı itibari ile Beşiktaş Sait Çifçi Hastanesinden emekli oldu. Aralık ayı itibari ile kendi özel muayenehanesinde çalışmaya devam etmektedir.

Dermatolog Cem Mat kimdir?

Prof. Dr. Mehmet Cem Mat Dermatoloji, uzmanıdır. Saç tedavisi, Saçta kepek, Karbon peeling, Işık dolgusu, Seboreik dermatit alanlarında hizmet veriyor ve Livedo Retikülaris, Amiloidoz, Su Çiçeği, Saç Kıran, Kalıcı Ve Geçici Dolgu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]