Soru: Mucize Doktor Ela Kim?

Doktorlar dizisinde Ela karakterine hayat veren ünlü isim Yasemin Ergene Özilhan’dır.

Mucize doktor Yeni Oyuncu Ela kim?

Yasemin Ergene Özilhan, daha önce Doktorlar dizisinde canlandırdığı Dr. Ela karakteri ile Mucize Doktor ‘un yeni bölümünde yer alacak.

Doktorlar’daki Ela’nın gerçek ismi ne?

Gerçek hayattaki ismi Yasemin Ergene olan güzel oyuncu, dizi bittikten sonra mesleği bıraktı. Doktorlar dizisinde Ela rolünde olan Yasemin Ergene, stajer hekimi oynuyordu.

Doktorlar Dizisi Ela karakteri kimdir?

Yasemin Özilhan oyunculuktaki en büyük yükselişini Doktorlar dizisi Ela karakteri ile yapmıştır. Yasemin Özilhan İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunudur. 16 Temmuz 2011 yılında İzzet Özilhan ile evlenmiştir. 2012 doğumlu Emine isminde ve 2013 doğumlu Ela isminde iki kız çocuğu vardır.

Doktor Ela hangi dizide oynuyor?

Doktorlar Ela karakterini canlandıran Yasemin Özilhan dizideki sürpriz vedası ile ilgili o dönemde verdiği röportajda şunları söyledi: Ayrılık kararını çok önceden almıştım. Orada 26 bölüm sözleşmesiz çalıştım. 26 bölüm önce sözleşmem bitti ama onları kırmamak için devam ettim.

Yasemin Ergene nin eşi kim?

Ela kendinden yaşca büyük olan bir Fransız ile evlidir ve yeniden hastanede işe başlar.

Doktorlar Ela kimin kızı?

Doktor Ela olarak tanıdığımız Yasemin Özilhan’ın şimdi Emine ve Ela adında iki dünya tatlısı kızı var. Son dönemin en çok merak edilen isimlerinden olan Yasemin Özilhan’ın kızları da merak konusu oldu. İşte Yasemin Özilhan’ın kızları Emine ile Ela ve sizin için derlediğimiz ünlü isimlerin çocukları

You might be interested:  Soru: Uyku Bozukluğuna Hangi Doktor Bakar?

Yasemin Özilhan doktorlarda kaç yaşında?

Yasemin Özilhan, 22 Ocak 1985’te Hamburg’da doğdu. Türk oyuncu ve eski model. Aşk Oyunu dizisinde Ekin Serbest Teksoy ve Doktorlar dizinde Ela Altındağ karakteri ile tanınmıştır.

Doktorlar dizisinde Yasemin Özilhan ın rolü nedir?

Ela olarak rol alan Yasemin Ergene, yeni başlayan Doktorlar dizisindeki Dr. Ela Altındağ karakteriyle dahil oldu.

Yasemin Özilhan Doktorlar dizisinde kaç kilo?

En çok sorulan soruların başında geldiğini belirten Yasemin Özilhan, boy ve kilosunu soran takipçilerine “1.73 cm ve 51 kg” yanıtını verdi.

Ela kim?

İlayda Alişan kimdir? Masumiyet dizisinde Ela ‘yı canlandıran İlayda Alişan, 1996 yılında İstanbul’da doğdu. Bilgi Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünde eğitimine devam etmektedir. Kariyerine reklam filmlerinde oynayarak başlayan İlayda Alişan 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile çıkış yapmıştır.

Yasemin Özilhan hangi filmde oynadı?

/: Yasemin Özilhan hangi filmde oynadı? Yasemin Özilhan Kimdir Hangi dizilerde oynadı? Yasemin Özilhan

  • Babam Adam Olacak. 2008.
  • Doktorlar. 2006. Ela (Eski)
  • Ah Be İstanbul. Esra.
  • Çocuğun Var Derdin Var. Sibel.
  • Koçum Benim. 2002. Eylül.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]