Soru: Mucize Doktor Açelya Kim?

Hayal Köseoğlu (26 Mayıs 1992, İstanbul), Türk oyuncu ve tiyatrocu.

Mucize Doktor Açelya diziden ayrıldı mı?

Oyuncu kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Ezgi Asaroğlu, gibi isimlerin yer aldığı Mucize Doktor ‘un yayınlanan 56. bölümünde Demir’in kız arkadaşı olan Açelya ‘ya veda mektubu yazarak ortadan kaybolması ve bu sahneyle diziden ayrıldı.

Mucize Doktor Açelya ne hemşiresi?

Ali isimli Savant Sendromu ve Otizm sendromu hastası olan bir doktorun hikayesinin anlatılacağı Mucize Doktor dizisinde Açelya Ali’nin hastahaneden Hemşire arkadaşı olacak. Mucize Doktor dizisinde Hemşire Açelya karakteri 22 yaşında çok zeki ve güzel bir hemşiredir.

Mucize Doktor Açelya hangi dizilerde oynadı?

Şimdilerde Fox TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisinde Açelya karakterine hayat veren Hayal Köseoğlu, 1.70 metre boyunda, 60 kilo ve İkizler burcudur.

Mucize doktor Yeni Giren oyuncu kim?

Mucize Doktor dizisinin kadrosuna oyuncu Serkan Keskin dahil oldu. Keskin, 57. bölümden itibaren izleyici ile buluşacak. Oyuncu Serkan Keskin, FOX’un MF Yapım imzalı Mucize Doktor dizisinin kadrosuna katıldı. Keskin dizide, ‘teşhis dehası Muhsin’ karakterini canlandıracak.

Ferman mucize doktor dan çıkıyor mu?

Ferman Karakteri Diziden Ayrıldığını Duyurdu! Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Murat Aygen gibi isimlerin yer aldığı dizide yayınlanan fragman Onur Tuna’nın hayat verdiği Ferman karakterinin diziden ayrılacağını akıllara getirdi.

You might be interested:  Soru: Adet Gecikmesine Hangi Doktor Bakar?

Açelya hemşire kimdir?

Mucize Doktor dizisi ile yıldızı parlayan oyunculardan biri de Hemşire Açelya karakterine hayat veren güzel oyuncu Hayal Köseoğlu oldu. Hayal Köseoğlu dizide henüz 20’lerinde olan, Nazlı’nın ev arkadaşı, hırslı, güzel, bakımlı, neşeli, flörtöz bir hemşireyi canlandırıyor.

Hayal Köseoğlu ne mezunu?

Hayal Köseoğlu, 26 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.

Mucize Doktor demir ve Açelya neden yoktu?

Genç oyuncu Fırat Altunmeşe, ekranların sevilen dizisi Mucize Doktor ‘dan ayrılma kararı aldı. Koronavirüs vakalarının artması nedeniyle panik atak yaşamaya başlayan Altunmeşe’nin bu sebepten ötürü diziye veda edeceği öğrenildi.

Açelya’nın gerçek ismi ne?

Korhan Herduran, FOX ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor oyuncu kadrosunda yer alıyordu. Sevilen oyuncu dizide Güneş Hemşire rolü ile izleyici karşısına çıkıyordu.

Mucize Doktor da ferman nereli?

Onur Tuna (d. 2 Temmuz 1985, Çanakkale ), Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu. Filinta ve Bi Küçük Eylül Meselesi adlı yapımlarla adını duyuran Onur Tuna’nın; ailesi aslen Selanik göçmeni olup babasıyla abisi matematik öğretmenidir.

Mucize Doktor Beliz kaç kilo?

Şimdilerde Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan Mucize Doktor dizisinde Beliz karakterine hayat veren Hazal Türesan, 1.70 metre boyunda, 51 kilo ve Boğa burcudur.

Hayal Köseoğlu zayıfladı mı?

Ekranların sevilen dizisi Mucize Doktor’da ‘Açelya’ karakterine hayat veren ünlü oyuncu Hayal Köseoğlu, verdiği kilolarla sevenlerini şaşırttı. 2016 yılında yayınlanan ‘Arkadaşlar İyidir’ dizisindeki fazla kilolarıyla dikkat çeken Köseoğlu ‘nun, yıllar içinde zayıfladığı görüldü.

Mucize Doktor Nazlı kaç kilo?

Sinem Ünsal, şimdilerde Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan Mucize doktor dizisinde Asistan Doktor Nazlı karakterine hayat vermektedir. Sinem Ünsal, 1.68 metre boyunda, 54 kilo ve Oğlak burcudur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]