Sık sorulan: Mucize Doktor Ne Zaman Bitecek?

Mucize Doktor hangi bölümde final yapacak?

Mucize Doktor Dizisi 51. Bölüm final sahnesi! FOX.

Mucize Doktor 72 bölüm final mi?

Mucize Doktor final bölümüyle 20.00’de FOX’ta.” Buna göre dizi bugün ekranlara veda edecektir. Dizi sezon finali değil tamamen final yapıyor.

Mucize Doktor Final olacak mı?

Otizm sendromlu Doktor Ali Vefa ‘nın hayatını anlatan Mucize Doktor, dün akşam 64. bölümüyle ekrana veda etti. Dizinin başrol oyuncusu Taner Ölmez de sosyal medya hesabından bir veda paylaşımı yaparak “Seni çok sevdim çocuk. Sen de sevdin, sevildin, büyüdün. Ve artık kanatlanıp uçma vakti geldi” dedi.

Mucize Doktor final bölüm ne zaman?

Mucize Doktor, 27 Mayıs Perşembe günü final yapacak.

Mucize doktor kaç bolum?

Dizi 27 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanan 64. bölümü ile final yaparak sona ermiştir.

Çukur final ne zaman?

Bugüne dek sizlerden gördüğümüz destek ve ilgi için teşekkür ederiz. Yeni projelerde buluşmak üzere…” açıklamasıyla duyurdu. Yayın günü çarşamba gününden pazartesi gününe alınan dizi, düşük reytingleri nedeniyle 13. bölümün ardından ekranlara veda edecek.

Muhteşem Doktor bitiyor mu?

Perşembe akşamları diziseverlerle buluşan Mucize Doktor ‘dan takipçilerine kötü haber geldi. Bir süredir reytingde istediği sonuçları elde edemeyen dizide final kararı geldi. Ali Vefa’nın babalık sevinci yaşayacağı finalde duygusal anlar ekranda olacak.

Mucize doktor 3 sezon olacak mı?

FOX TV sevilen dizisi Mucize Doktor 3. sezon onayını aldı! Mucize Doktor dizisi final haberleri sona erecek. Mucize Doktor ve FOX TV 3. sezon anlaşmasını imzaladı! Yeni doktorlar gelecek!

You might be interested:  Sık sorulan: Boyun Ve Sırt Ağrısı Için Hangi Doktor?

Mucize doktor 64 bölüm final mi?

Mucize Doktor ‘un 64. bölüm fragman yayınlandı. Mucize Doktor 64. bölüm fragmanında final olacağı belirtildi.

Doktorlar dizisi neden bitti?

Dizi tekrarlarına olan ilgiden dolayı 3 Aralık 2010 tarihinde Show TV’de yeniden yayına başlamıştır. Bu kez başrolde Yasemin Ergene yerine Leyla Göksun yer almıştır. Düşük izlenme oranlarından dolayı 14 Şubat 2011’de 97. bölümü ile ikinci kez final yaparak ekranlara veda etmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]