Sık sorulan: Doktor Sadi Konuk Hastanesi Nasıl Gidilir?

Sadi Konuk Hastanesi hangi durakta?

Metrobüse ile Bahçelievler durağında indiğinizde Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Devlet Hastanesi Metrobüs hangi durakta?

Metrobüs ile Bakırköy Devlet Hastanesi ‘ne ulaşım için “İncirli” istasyonunda inerek yürüyebilir ya da minibüslere binebilirsiniz. Bakırköy Devlet Hastanesi randevu için Mhrs sistemi ve 182 numaralı hattı kullanılabilir.

Bakırköy Devlet Hastanesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bakirkoy Devlet Hastanesi Acil yakınından geçiyor: 72T, 73B, 98H, AVCILAR – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.

Bakirköy Sadi Konuk Hastanesi’ne giden otobüsler?

Bahçelievler bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bakırköy Sadi Konuk Devlet Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 76D, 79B, 89B, 89M, 89S, HS1.
  • Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  • Metro: M1A.
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-31, ŞIRINEVLER – IKITELLI SANAYI – KAYAŞEHIR.

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi hangi durakta?

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan metrobüs ile Bahçelievler durağında indiğinizde Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ‘ne ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler Semt Polikliniği hangi otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Bahçelievler Semt Polikliniği yakınından geçiyor: 31E, 98E, HT11, MK97.

Bahçelievler Devlet Hastanesine minibüsle nasıl gidilir?

Minibüs ile: Mahmutbey Caddesi’nden geçen Bahçelievler Devlet Hastanesi minibüslerine binerek hastanemize ulaşabilirsiniz. Kemal Sunal Caddesi’nden geçen Bahçelievler Devlet Hastanesi minibüslerine binerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Ciğerler Için Hangi Doktor?

Bakırköy’e nasıl gidiliyor?

Bakırköy’e marmaray, metro ve İETT ile nasıl gidilir?

  1. Bakırköy İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biridir.
  2. Bakırköy’e M1A ve M1B metrobüs hatları gitmektedir.
  3. Kadıköy veya Bostancı’dan kalkan Bakırköy feribotlarına binilmeli, ardından Bakırköy sahilde inilmelidir.
  4. Eğer Yenikapı durağında indiyseniz;

Mazhar Osman Hastanesi hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi yakınından geçiyor: 72T, 94Y, 98S, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]