Sık sorulan: Doktor Kadir Yaman Hangi Hastanede?

Uzmanlığını İstanbul Bakırköy SSK Doğumevinde tamamladı.Görev yaptığı hastaneler ; Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi,Edremit Devlet Hastanesi, Özel Şanmed Hastanesi,Özel Ruha Academıa Hastanesi. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Şanlıurfa Doktor Kadir Yaman hangi hastanede?

KY KLİNİK ( Kadir Yaman ) | Tıp Merkezleri | Haliliye – Aydoğdu Apt. D:1 Şanlıurfa, 0531 240 55 55 Bulurum.com.

Kadir Yaman kaç yaşında?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Kadir YAMAN 1974 Kütahya doğumludur. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Kimdir?

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanları gebelik, doğum, infertiliteyani kısırlık başta olmak üzere birçok konu ile ilgilenmektedir. Menopoz, ultrasonografi ve kadın hastalıkları ile ilgili ameliyatlar konusunda eğitim alarak uzmanlaşmış bu kişilere kadın doğum uzmanı da deniyor.

Osman Konyalı hangi hastanede görev yapmaktadır?

Osman Konyalı Özel Gözde Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr Bülent Sezgin hangi hastanede?

Özel Metrolife Hastanesi is at Özel Metrolife Hastanesi. Hastanemizde Op. Dr. Bülent Sezgin İle Sezaryen Doğumunu gerçekleştiren Sonay hanıma ve Ailesine Metrolife Ailesi olarak Sağlık ve Mutluluklar dileriz.

Kadir Yaman nerede çalışıyor?

Uzmanlığını İstanbul Bakırköy SSK Doğumevinde tamamladı.Görev yaptığı hastaneler; Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi,Edremit Devlet Hastanesi, Özel Şanmed Hastanesi,Özel Ruha Academıa Hastanesi. Evli ve iki çocuk babasıdır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Diş Gıcırdatmasına Hangi Doktor Bakar?

Dr Hüseyin Görmüş kimdir?

Şanlıurfa SİVEREK doğumlu! İlk orta ve lise eğitimini Şanlıurfa’da tamamladı İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİNDEN mezun oldu. Uzmanlığını İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİNDE tamamladı. MARDİN ve ŞANLIURFA’da DOĞUM hastanesinde görev yaptı.

Şinasi Çiftçi hangi hastanede?

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa tıp fakültesinden 2004 yılında, Mustafa Kemal Üniversitesi Kadın Doğum bölümünden 2010 yılında, İstanbul Kanuni Sultan Süleyman E.A. Hastanesi Perinatoloji bölümünden 2016 yılında mezun oldum.

Kadın Hastalıkları ve Doğum doktoru nelere bakar?

Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümü, adet dönemi hastalıkları, cinsel fonksiyon bozuklukları, kısırlık, vajinal problemler, plasenta rahatsızlıkları, doğum problemleri, gebelik takibi, düşük, rahim hastalıkları, yumurtalık problemleri, doğum kontrol yöntemleri, dış genital organlar, kist ve miyom operasyonları, normal

Kadın Hastalıkları ve Doğum doktoru ne iş yapar?

Kadın doğum uzmanı, kadın hastalıklarını teşhis ve tedavi edip, kadınlara hamilelik veya doğumla ilgili tıbbi bakım sağlayan doktorlara verilen mesleki unvandır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı nasıl olunur?

Kadın doğum uzmanı olmak için lise eğitiminden sonra üniversite sınavı ile girilecek Tıp fakültesi (6-7 yıl) daha sonrasında da uzmanlık eğitimi yani ihtisas (5 yıl) gerekir. Daha önce ülkemizde 4 yıl süreli olan kadın doğum uzmanı eğitimi daha sonra 5 yıla uzatılmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]