Okuyucular soruyor: Mucize Doktor Nazlı Kim?

Sinem Ünsal’ın, Mucize Doktor‘daki dizi karakteri Nazlı Gülengül olup, herkesin hayran gözlerle baktığı oyunculardan biridir. Öte yandan, dizideki başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Sinem Ünsal’ın hayat hikayesi merak konusu oldu.

Mucize Doktordaki Nazlı nereli?

Sinem Ünsal (d. 21 Haziran 1993, İzmir ), Türk oyuncu. Kızım ve Mucize Doktor adlı dizilerdeki rolleriyle tanındı. Sinem Ünsal, 21 Haziran 1993’de İzmir’de doğdu. Azerbaycan Türkü kökenli bir baba ile Çerkes kökenli bir annenin ikinci çocuğu olarak doğdu.

Doktorlar Nazlı kaç yaşında?

Mucize Doktor Nazlı karakterini canlandıran oyuncu Sinem Ünsal’dır. Peki, Sinem Ünsal kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? Sinem Ünsal aslen İzmirlidir. 26 yaşındadır.

Mucize Doktor Sinem Ünsal nereli?

Sinem Ünsal (d. 21 Haziran 1993, İzmir), Türk oyuncu. Çoban Yıldızı, Siyah Beyaz Aşk,. Kızım ve Mucize Doktor adlı dizilerdeki rolleriyle tanındı.

Doktor Nazlı kimdir?

Sinem Ünsal, Mucize Doktor ‘da 20’lerinde cerrahi asistanı ” Nazlı ” karakterine hayat veriyor. İşte, Mucize Doktor ‘un Doktor Nazlı ‘sı Sinem Ünsal hakkında tüm ayrıntılar Sinem Ünsal 1993 yılında İzmir’de dünyaya geldi.

Mucize doktorda Nazlının babası kimdir?

Edip Saner kimdir? Filimde Nazlı karakterinin babası olarak öne çıkan edip Saner filmcilik hayatında eski isimlerden biri olarak önümüze çıkıyor; belki yüzüğü yabancı gelmiş olsa da daha öncesinde yakın zamanda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Köksal karakterini canlandırdı.

You might be interested:  FAQ: Doktor Olabilmek Için Hangi Liseye Gitmek Gerekir?

Taner Ölmez aslen nereli?

Taner Ölmez, 9 Ağustos 1986 yılında Tunceli’de doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde öğrenci olan Taner Ölmez birçok dizi ve reklam filminde rol almıştır. Genç oyuncu İstanbul’un Altınları dizisindeki performansı ile dikkat çekmiştir.

Sinem Ünsal’ın sevgilisi kim?

2019 senesinden bu yana Fox TV ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Mucize Doktor, dün akşam 27 Mayıs Perşembe günü yayınlanan 64’üncü bölümüyle final yaparak ekran macerasını noktaladı. Reyting rekorları kıran dizinin son bölümüne ise Ali Vefa ve Nazlı ‘nın evlilik sahneleri damgasını vurdu.

Mucize doktor Sinem Ünsal kaç yaşında?

21 Haziran 1993 doğdu. Üniversite eğitimine kadar İzmir/Foça’da yaşadı. 2016 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Bölümü’nde çift-ana dal lisans programını tamamladı.

Sinem Ünsal hangi lisede okudu?

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü mezunu. Özel kurslarla oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuğa 2017 yılında Siyah Beyaz Aşk dizisinde oynadığı Gülsüm rolüyle başlayan Sinem Ünsal, başka yapımlarda da rol aldı.

Sinem Ünsal ne iş yapıyor?

Dilara Kurtulmuş, 2021 yılı itibarıyla 23 yaşında ve bekardır. Dilara Kurtulmuş 1.63 metre boyunda, 51 kilo ve boğa burcudur.

Mucize doktor Nazlı kaç kilo?

Sinem Ünsal, şimdilerde Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan Mucize doktor dizisinde Asistan Doktor Nazlı karakterine hayat vermektedir. Sinem Ünsal, 1.68 metre boyunda, 54 kilo ve Oğlak burcudur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]