Okuyucular soruyor: Mucize Doktor Demir Kimin Oğlu?

Fırat Altunmeşe, Mucize Doktor dizisi ile son dönemde TV ekranlarına geliyor. Dikkat çeken oyuncu aynı zamanda sanatçı İzzet Altunmeşe’nin de oğludur.

Mucize doktor da Demir kim?

2 sezondur Demir karakterine hayat veren oyuncu Fırat Altunmeşe’nin dizideki durumu Mucize Doktor hayranlarını üzdü.

Mucize doktor Fırat Altunmeşe kimin oğlu?

Mucize Doktor dizisinde Demir karakterine can veren Fırat Altunmeşe, 29 yaşında. İstanbul’da doğan aslen Diyarbakırlı olan genç oyuncu, ünlü şarkıcı İzzet Altunmeşe’nin oğludur. Kariyerine oyunculuk yaparak devam eden Fırat Altunmeşe, 2014 yılında Vicdan dizisiyle ilk kez dizi oyunculuğuna başladı.

Mucize doktor Demir değişti mi?

MF Yapım imzası taşıyan sevilen dizide, Demir karakterine hayat veren İzzet Altunmeşe’nin oğlu Fırat Altunmeşe, ayrılık kararı aldı. Koronavirüs vakalarının artması nedeniyle panik atak yaşamaya başlayan Altunmeşe’nin bu sebepten ötürü diziye veda edeceği öğrenildi.

Fırat Altunmeşe hangi dizide oynadı?

Bu akşam FOX TV’de yayınlanan Mucize Doktor son bölümünde iki aile arasındaki Berhayat hastanesinde çıkan husumet sonucunda kör kurşunla vurulan Adil Hoca, maalesef daha fazla dayanamıyor ve ölerek diziye veda ediyor. Uzun zamandır zaten diziden ayrılacağı söylenen Reha Özcan, bu bölümde diziden ayrılıyor.

Fırat Altunmeşe nin babası kim?

Hakan Kurtaş kimdir? 1988 yılında İzmir’de doğdu. Bursa Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra 2006-2010 yıllları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde okudu.

You might be interested:  Makat Bölgesi Hastalıklarına Hangi Doktor Bakar?

Fırat Altunmeşe kimin oğludur?

Türkücü İzzet Altınmeşe ‘nin oğlu olan oyuncu Fırat Altınmeşe, Kehribar, Vicdan, Kaçak Gelinler gibi filmlerde oynadı.

Mucize doktor demir kaç yaşında?

Altunmeşe, 16 Mart 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Mucize doktor demir Hangi dizilerde oynadı?

Fırat Altunmeşe

  • Mucize Doktor. Demir.
  • Aslan Ailem. 2017 – 2018. Umut Aslan.
  • Cesur ve Güzel. 2016 – 2017. Kemal.
  • Kaçak Gelinler. 2014 – 2015. Can.
  • Vicdan. 2013. Emre.

Mucize Doktor demir hangi bölümde ayrıldı?

Fox TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor ‘un 56. son bölümünde flaş bir ayrılık yaşandı. Taner Ölmez’in canlandırdığı Doktor Ali Vefa rolünü canlandırdığı Mucize Doktor ‘da Demir, veda mektubu yazarak ortadan kayboldu. Dizide Doktor Demir rolünü canlandıran Fırat Altunmeşe, son bölümle birlikte Mucize Doktor ‘a veda etti.

Mucize Doktor Güneş hemşire ayrıldı mı?

Dizinin, sempatikliği ile dikkat çeken oyuncusu Güneş Hemşire yani Korhan Herduran, oyuncu kadrosundan çıktı. Başarılı isim sosyal meydandan yaptığı paylaşımla Mucize Doktor ‘dan ayrıldığını açıkladı.

Ezgi Asaroğlu Mucize Doktor ayrıldı mı?

Ezgi Asaroğlu, Mucize Doktor dizisine resital yaparak veda etti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]