Okuyucular soruyor: Görevini Yapmayan Doktor Nereye Şikayet Edilir?

Sağlık Bakanlığı’nın sağlıkta dönüşüm adı altında başlattığı uygulamayla vatandaşlar ALO 184 hattını arayarak, memnun kalmadıkları sağlık çalışanlarını şikayet edebiliyor.

Hemşireyi nasıl şikayet edebilirim?

Alo 184

  1. Alo 184.
  2. Hemşire.

Hastanelerle ilgili şikayetler nereye yapılır?

Kamu hastaneleriyle ilgili herhangi bir problem yaşamanız durumunda Sağlık Bakanlığı müşteri hizmetleri ya da Sağlık Bakanlığı şikayet hattını arayarak şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Hastane nasıl şikayet edilir?

Alo 184 Doktor Ve Hastane

  1. 1051görüntüleme.
  2. 1 hafta önce.

Aile hekimleri nereye şikayet edilir?

Sağlık Bakanlığı Şikayet Hattı.

184 Corona hattı nedir?

ALO 184 numaralı Sağlık Bakanlığı iletişim hattı aracılığıyla COVID-19 ( Corona ) vaka bildirimlerini yapabilirsiniz.

Hasta hakları ile ilgili şikayetler nereye yapılmalı?

Başvurular, tüketicinin yerleşim yerinin bulunduğu ya da tüketici işleminin yapıldığı yerdeki tüketici hakem heyetine yapılacaktır.

Belediye ile ilgili şikayetler nereye yapılır?

Belediye Şikayet Birimleri / İletişim Numaraları İçişleri Bakanlığı Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığı İletişim Adresleri Tel: 0312 418 14 83 Mail: [email protected] Adres İnönü Bulvarı No: 4 Bakanlıklar/ANKARA Bunun haricinde Belediyeleri şikayet edebileceğiniz merci olrak il valilikleri bulunmaktadır.

Hakkımda şikayet varmı nasıl öğrenirim?

Genellikle tarafımıza ulaşan kişiler haklarında şikayet olup olmadığını nasıl öğrenebileceğini sormaktadırlar. Hakkında şikayet olup olmadığını adliyeye gidip savcılık ön büro bölümünden sorgulatabilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Tırnak Mantarı Için Hangi Doktor?

Devlet Hastanesi doktoru nereye şikayet edilir?

Sağlık Bakanlığı’nın sağlıkta dönüşüm adı altında başlattığı uygulamayla vatandaşlar ALO 184 hattını arayarak, memnun kalmadıkları sağlık çalışanlarını şikayet edebiliyor.

E devletten suç duyurusunda bulunulur mu?

E – Devlet Üzerinden Savcılığa Suç Duyurusu Yapmak Mümkün Mü? E – devlet üzerinden savcılığa suç duyurusu yapılmamaktadır. Bu işlem CİMER aracılığı ile yapılmaktadır.

Müşteri şikayetleri nereye yapılır?

BTK Tüketici Sitesi. BTK Bilgi ve İhbar Merkezi’ne 120 Numaralı Telefon Kanalıyla Ulaşılabilmektedir. BTK Bilgi ve İhbar Merkezi’ne 120 Numaralı Telefon Kanalıyla Ulaşılabilmektedir.

Sağlık ocağındaki doktor kime şikayet edilir?

Konu şikayet olunca 184 ün çağrı sayısı ortada.

Sağlık ocağı kime bağlı?

Pilot uygulama 2010 yılında bütün Türkiye’de hayata geçirilerek sağlık ocakları aile sağlık merkezlerine çevrildi. Sağlık ocaklarının bulunduğu binalar ise milli emlak genel müdürlüğü ile il özel idarelerine devredildi.

Aile hekimi sağlık raporu vermek zorunda mı?

Yeni düzenlemeyle ehliyetlerin sınıflarına göre 5 veya 10 yılda bir sağlık raporu yenileme şartı getirildi. Bunun üzerine sağlık raporu yetkisi özel veya devlet hastaneleri ve aile hekimlerine verildi. Hastanelerde ücret ödemek istemeyen vatandaşlar rapor için aile hekimlerinin kapısını çalıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]