Okuyucular soruyor: Doctor Who 13 Doktor Kim Olacak?

Sezon, dışarıdan mavi bir İngiliz polis kulübesine benzeyen TARDIS’le uzay ve zamanda seyahat eden bir Zaman Lordu olan Doktor‘un on üçüncü yüzünü oynayan Jodie Whittaker’ın üçüncü ve son sezonudur.

Doctor Who 13 sezon ne zaman başlayacak?

Doctor Who’nun 13. Sezonu, 10 Kasım Çarşamba günü saat 21:00’da BBC First’te ekranlara geliyor. İzleyiciye çok fazla ipucu vermeyen ama merak duygusu uyandıran fragman, heyecanı bir üst noktaya taşıyor. Jodie Whittaker’ın Doctor Who evrenine veda edeceği bu sezonun adı ise Doctor Who: Flux olarak açıklandı.

13 doktor kadın nedir?

On Üçüncü Doktor, Doctor Who adlı Büyük Britanya bilimkurgu dizisinde Doktor ‘un on üçüncü yüzü. Bu role Jodie Whittaker seçilmiştir. Diziye göre Doktor, Zaman Lordu olarak bilinen zamanda yolculuk yapan insansı bir uzaylıdır.

Doctor Who değişecek mi?

İngiliz gazetesi Daily Mirror’da yayınlanan bir habere göre, Jodie Whittaker, ikonik BBC bilim kurgu dizisi “ Doctor Who”dan gelecek sezon ayrılabilir. “ Doctor Who” nun 13. sezonu Kasım 2020’de çekimlere başladı. Bishop çoktan çekime başladı ve bu yıl BBC One’da dizi başladığında ilk kez karşımıza çıkacak.

Doctor Who 14 sezon olacak mı?

Uzun soluklu Doctor Who serisinin 14. Doctor unvanını üç sezondur devam ettiren Jodie Whittaker’ın, 13. sezonun sonunda ayrılacağı ortaya çıktı. 50 yılı aşkın süredir ekranlarda olan (90lar’da uzun bir ara verilmişti) Doctor Who, ilk defa başrolünü bir kadın oyuncuya vermişti.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Cinsel Sorunları Hangi Doktor Bakar?

En iyi doktor kim Doctor Who?

Doctor Who dizisinin en iyi Doctor ‘u hayranların oyu ile seçildi. Listenin zirvesinde David Tennant yer aldı. Onu az bir farkla Jodie Whittaker takip etti.

Doctor Who yeni sezon ne zaman başlayacak?

Sezonun 31 Ekim 2021 tarihinde başlayacağı, 5 Aralık 2021 tarihinde sona ereceği açıklandı.

Yeni doktor kim olacak?

Daha önce Christopher Eccleston, David Tennant, Matt Smith ve Peter Capaldi gibi isimler tarafından canlandırılan doktoru şu an Jodie Whittaker canlandırıyor. Yeni sezonda doktorun yoldaşlarını ise Mandip Gill ve John Bishop canlandıracak.

Doctor Who hangi kanalda yayınlanıyor?

Jodie Whittaker, dizinin başyazarı ve yapımcısı Chris Chibnall ile birlikte Doctor Who’dan ayrılıyor. İkili 2021’de yayınlanacak tek hikayeden oluşan altı bölümlük bir sezonun ve gelecek yıl yani 2022’de yayınlanacak olan 3 özel bölümün ardından TARDIS’ten ayrılmaya hazırlanıyor.

Doctor Who 2021 ne zaman çıkacak?

BBC One, BBC iPlayer ve BBC America’da 31 Ekim 2021 ‘de 6 bölümlük ilk kısmı yayına başlayacak Doctor Who 13. sezon, her zaman olduğu gibi izleyiciye bolca canavar vadediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]