Mucize Doktor Kim Kimdir?

Mucize Doktor
Başrol Taner Ölmez Onur Tuna Sinem Ünsal
Açılış müziği Mucize Doktor – Jenerik
Besteci Aytekin Ataş
Ülke Türkiye

25

Mucize Doktor dizisinde kim kimdir?

Mucize Doktor dizisinin oyuncu kadrosunda Reha Özcan, Ezgi Asaroğlu, Merve Bulut, Korhan Herduran, Bihter Dinçel, Hayal Köseoğlu, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Murat Aygen, Hazal Türesan, Seda Bakan, Sinem Ünsal, Onur Tuna, Taner Ölmez gibi isimler yer almaktadır.

Mucize Doktor Yeni Giren oyuncu kim?

Mucize Doktor dizisinin kadrosuna oyuncu Serkan Keskin dahil oldu. Keskin, 57. bölümden itibaren izleyici ile buluşacak. Oyuncu Serkan Keskin, FOX’un MF Yapım imzalı Mucize Doktor dizisinin kadrosuna katıldı. Keskin dizide, ‘teşhis dehası Muhsin’ karakterini canlandıracak.

Mucize Doktor kimin hayatını anlatıyor?

Otizm sendromlu Doktor Ali Vefa ‘nın hayatını anlatan Mucize Doktor, dün akşam 64. bölümüyle ekrana veda etti.

Mucize Doktor daki melis kim?

Güzel oyuncu, 20 Temmuz 1985 yılında Ankara’ da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Ankara’ da tamamladı ve sonrasında Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi’nde Tiyatro eğitimi aldı. Ekranlara, 2008 yılında Azra karakteri ile Unutma Beni dizisi sayesinde geldi.

Mucize Doktor Beliz ve kıvılcım kardeş mi?

Kıvılcım (Özge Özder) Kıvılcım Beliz ‘in üvey annesidir. Hastanenin müdür yardımcısıdır. Bu yüzden Beliz ‘le arasında bir savaş vardır.

You might be interested:  Sık sorulan: Kas Ağrıları Için Hangi Doktor?

Mucize Doktor Leyla kimin bebeği?

Mucize Doktor dizisinde Doktor Ali Vefa ‘nın sürekli yanında olan Leyla bebek araştırılıyor. Mucize Doktor ‘daki Leyla bebek dizinin eski karakteri Kıvılcım’ın bebeğidir.

Mucize Doktor Ezo Diziden neden ayrıldı?

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Mucize Doktor ‘ dizisinin yönetmeni Aytaç Çiçek, koltuğunu Yağız Alp Akaydın’a devretti. Çiçek’in, yapımın yeni projelerine hazırlık aşamasına girmesi nedeniyle Fox ekranlarında yayınlanan diziden ayrıldığı ortaya çıktı.

Mucize Doktor Ezo’nun hastalığı ne?

Mucize Doktor Ezo ‘ nun hastalığı nedir? Meningokok hastalığı, “meningokok” adı verilen bakterilerin neden olduğu bir hastalıktır. Beyin ve omurilik zarlarının enfeksiyonu olarak da bilinen hastalığın adı son zamanlarda sıkça duyulmaktadır. Genellikle şiddetli geçirilen hastalık meningokok aşısı ile tedavi edilir.

Mucize Doktor Beliz Ferman neden ayrıldı?

Ferman, Beliz ‘e de içini döktü. Ancak Beliz ‘in ne olursa olsun onu seçip seçmeyeceğini sorması ve Ferman ‘ın böyle bir şey için söz veremeyeceğini söylemesi üzerine aralarındaki dengeler yeniden alt üst oldu ve birbirlerini çok sevmelerine rağmen ayrıldılar.

Mucize Doktor Açelya diziden ayrıldı mı?

Oyuncu kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Ezgi Asaroğlu, gibi isimlerin yer aldığı Mucize Doktor ‘un yayınlanan 56. bölümünde Demir’in kız arkadaşı olan Açelya ‘ya veda mektubu yazarak ortadan kaybolması ve bu sahneyle diziden ayrıldı.

Ferman Mucize Doktor dan çıkıyor mu?

Ferman Karakteri Diziden Ayrıldığını Duyurdu! Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Murat Aygen gibi isimlerin yer aldığı dizide yayınlanan fragman Onur Tuna’nın hayat verdiği Ferman karakterinin diziden ayrılacağını akıllara getirdi.

Mucize Doktor Muhsin korunmaz kimdir?

Mucize Doktor dizisinin kadrosuna katılan Serkan Keskin, hastanenin yeni cerrahı Muhsin Korunmaz karakterini canlandıracak. Muhsin çok büyük çelişkileri olan, kültürlü, takıntılı ama kapalı bir kutu gibi gizemli karakteriyle hastanenin ortasına ve Ali Vefa ‘nın hayatına bomba gibi düşecek.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Tortikolis Hangi Doktor?

Beliz Boysal hangi dizide oynadı?

Mucize Doktor dizisinde Beliz Boysal karakterini “Hazal Türesan” canlandırmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]