Kim Milyoner Olmak Ister Doktor?

Kim Milyoner Olmak İster deki doktor yarışmacı?

Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! 1969 İzmir doğumlu ve aslen Makedonya göçmeni olan Ali Ilgın Olut, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu.

Kim Milyoner Olmak İster’de soruyu bilemeyen doktor?

Yanlış yanıt verdiği ekranlara yansıyan Doktor Ali Çiçek, kendisini savunarak ses problemi yüzünden söylediği şıkkın cevap gibi algılandığını belirtti. Çiçek şu ifadeleri kullandı: “Ses sorunu programa yansımadı.

Kim Milyoner Olmak İster doktor açıklama?

Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programına, telefon jokeri bağlantısı ile katılarak “Hangisi, beyindeki bir bölgeye verilen addır?” sorusuna ‘Omurilik soğanı’ yerine ‘Omurilik sarımsağı’ cevabı veren doktor Ali Çiçek’ten açıklama geldi. Hangi bölüm?” diye sorunca Caymaz, aile hekimi olduğunu söyledi.

Kim Milyoner Olmak İster soruyu bilemeyen kadın?

Ece Şenbülbül isimli yarışmacısı ise geceye damga vurdu. Kim Milyoner Olmak İster ‘de her soruyu kendisinden emin bir şekilde cevaplayan yarışmacı Ece Şenbülbül, ”Geçen aydan önceki ay Mart ise önümüzdeki aydan sonraki ay nedir?” sorusunun cevabını bilemeyince verdiği tepki ile herkesi şaşırttı.

Kim 500 milyar ister doktor yanlış cevap?

” Kim Milyoner Olmak İster ” yarışmasına, yarışmacı jokeri olarak katılan bir doktor ‘Omurilik soğanı’ yerine ‘Omurilik sarımsağı’ yanıtını verdi.

You might be interested:  Tuvalet Sorunu Hangi Doktor?

Kim Milyoner Olmak İster bayan doktor yarışmacı?

Kim Milyoner Olmak İster ‘de yarışan Azerbaycanlı Su Emin, böbrek hastalığı nedeniyle Türkiye’ye geldiğini ifade ederken azmiyle izleyenlerden alkış aldı. Tıp Fakültesi okuyarak doktor olan genç yarışmacı, kendisiyle ilgilenen sağlık çalışanlarıyla iş arkadaşı olduğunu dile getirdi.

Kim Milyoner Olmak İster omurilik sarımsağı diyen doktor?

” Kim Milyoner Olmak İster ” yarışmasına, yarışmacı jokeri olarak katılan ve “Hangisi, beyindeki bir bölgeye verilen addır?” sorusuna ‘ Omurilik soğanı’ yerine ‘ Omurilik sarımsağı ‘ cevabı veren doktor Ali Çiçek açıklama yaptı.

Kim 500 milyar ister aile hekimi?

atv ekranlarının sevilen yarışmasında performansıyla alkış alan Mehmet Orçun Solak, 60 bin TL’lik soruyu açtırmayı başardı. Afyonkarahisar’da aile hekimi olarak görev yapan Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Mehmet Orçun Solak, sakin bir yarışma çıkararak dikkatleri üzerine çekti.

Omurilik sarımsağı Kim Milyoner?

Doktor olan arkadaşı ‘ Omurilik soğanı’ yerine ‘ Omurilik sarımsağı ‘ yanıtını verdi. Yarışmacı ise doktor arkadaşının söylediği yanıtı seçti. ‘ Omurilik soğanı’ yerine ‘ Omurilik sarımsağı ‘ cevabını veren ve cevabı yanlış çıkan joker Doktor Ali Çiçek sosyal medyada gündem oldu.

Ali Cicek Ne doktoru?

Aile Hekimi Doktor Ali Çiçek Göreve Başladı Daha önce Çakırhüyük ve Kesmetepe Beldesinde Aile Hekimi olarak görev yapan Doktor Ali Çiçek, atandığı Besni 1 Nolu Sağlık Ocağında hastalarını kabul etmeye başladı.

Dr Ali Cicek kimdir?

Aile Hekimi Doktor Ali Çiçek ‘in yarışmadaki talihsizliği kısa süre içinde sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Omirilik Soğanı sorusunu bilmeyen Ali Çiçek ‘in Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde doğduğu, yaklaşık 14 yıllık hekim olduğu öğrenildi.

You might be interested:  Soru: Testosteron Hormonu Hangi Doktor Bakar?

Filika hangi aracta bulunur?

Katıldığı yarışmalarda elde ettiği başarılarla ülkemizi gururlandıran Duygu Dilbaz, filika sorusuna “metrobüs” cevabını verdi.

Kim milyoner olmak ister 3 anadal yapan kız?

Kim Milyoner Olmak İster ‘e katılan Merve Kahraman, liseyi Robert Koleji’nde okuduktan sonra ABD’ye giderek 2 farklı üniversitede 3 anadal yaparak kendine hayran bıraktı. Merve Kahraman ‘Caz Yapmak hangi anlama gelen bir deyimdir’ sorusuna ‘Israr beklemek, isteksiz görünmek’ cevabını verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]