Hızlı Cevap: Doktor Cevdet Tuna Ne Zaman Öldü?

Hakan Tuna yönetiminde olan Farmasi Kozmetik A. Ş’yi ziyaret ederek eski formülleri hakkında yöneticilerle sohbetler gerçekleştirme olan Farmasi kurucusu Dr. Sn. Cevdet Tuna, 01.05.2017 tarihinde 94 yaşında vefat etmiştir.

Dr Cevdet Tuna ne zaman doğdu?

Dr. Cevdet Tuna 1923 yılında Edirne’de doğdu. Ailenin 9 çocuğundan (Ailenin 9 çocuğu 11 üniversite bitirmiştir) 7.si olan Dr. Cevdet Tuna, 1930 yılında ilk öğretim hayatına Edirne’nin Balıkpazarı İlkokulu’nda başladı.

Dr Tuna yaşıyor mu?

Cevdet TUNA izinde devam etmektedir. Tüm şirket tarafından saygıyla tereddütsüz olarak Onursal Başkan olarak kabul edilen ve başlattığı sağlıklı kozmetik üretimindeki başarısı adına, emekliliğinde bile çalışanlarını ziyaret ederek yol gösterici olan Doktor, 01 Mayıs 2017’de 94 yaşında vefat etmiştir.

Farmasi hangi ülkeye ait?

Farmasi 5 kıtada 125 ülkeye ihracat yapan yüzde 100 yerli sermayeli Türk Şirketidir.

Farmasi ürünleri sağlık bakanlığı onaylı mı?

en büyük özelliği, SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI olmasıdır. Farmasi Kozmetik Çalışanlarına Emeklilik ve SGK’lı olma fırsatı veren tek doğrudan satış Firmasıdır.

Farmasi nin sahibi kim?

Cevdet Tuna’nın kurduğu, bugün ailenin üçüncü kuşak temsilcileri Sinan Tuna ve Emre Tuna tarafından yönetilen, gelecek nesiller için girişimciliği öne çıkarmayı felsefe edinen, ABD dahil 125 ülkeye ihracat yapan Türk markası Farmasi, dünyanın en prestijli kozmetik listesinde 32. Sırada yer aldı.

You might be interested:  Boğaz Ağrısına Hangi Doktor Bakar?

Prof Dr Hakan Tuna kimdir?

Trakya Üniversitesi’nde (TÜ) kanserle savaştığı dönemde kemoterapi görürken, bir yandan da muayene ettiği hastalardan gelen geliri ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitimine bağışlayan Prof. Dr. Hakan Tuna (53) hayatını kaybetti. Tuna ‘nın vefatı başta ailesi ve akademik camiada büyük üzüntüye neden oldu.

Cevdet Tunanin kac cocugu var?

Farmasi Kozmetik Kurucusu Ünlü Bilim Adamı Dr. Cevdet Tuna Ailenin 9 çocuğundan (Ailenin 9 çocuğu 11 üniversite bitirmiştir) 7.si olan 1930 yılında ilk öğretim hayatına Edirne’nin Balıkpazarı İlkokulu’nda başlamıştır.

Emre Tuna Farmasi kaç yaşında?

1994 İstanbul doğumluyum. 2013 yılında Koç Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitim hayatıma Amerika’da devam ettim. University of Southern California’da İşletme ve Endüstri Mühendisliği okudum.

Farmasi çay ağacı seti nasıl kullanılır?

Bir parça pamuğu DR.C. Tuna Çay Ağacı Yağı Tonik ile ıslatın. Yanaklarınızdan alnınıza doğru dairesel hareketlerle nazikçe masaj yapın. Cildinizi temizlemeye boynunuzla devam edin. Eğer pamuk çok kirlenirse, yeni bir pamuk ile uygulamayı tekrarlayın.

Farmasi ürünleri nerede üretiliyor?

Farmasi, ürünlerini İstanbul Ömerli’de bulunan 200.000 m² büyüklüğü olan ve günlük 1 milyon üretim kapasitesi bulunan tesisinde son teknoloji dijital makinaları kullanarak üretiyor. Zengin ürün çeşitliliğiyle her zevke ve ihtiyaca yönelik makyaj, cilt bakım, saç bakım, kişisel bakım, parfüm, gıda takviyesi, Dr.

Farmasi ürünleri yerli mi?

Bugün birçok kozmetik ürün şirketi tarafından alınabilmesi mümkün bile olmayan çeşitli kalite belgeleri ve özel ürün sertifikaları ile yoluna devam eden Farmasi, bu aşamada da ISO 27001 Belgesi ile Türk malı olduğunun tescilini almıştır.

Dr Cevdet Tuna ilk olarak kaç yılında ticarete atıldı?

Farmasi’yi 2003 yılında kurdu ve Dr. C. Tuna markası doğdu. 2008 yılında ihracatta birinci olan Farmasi, 2010 yılında doğrudan satış sistemine geçti.

You might be interested:  Sık sorulan: Prostat Ameliyatını Hangi Doktor Yapar?

Farmasi ürünleri gerçekten doğal mı?

Farmasi ‘yi diğer kozmetik firmalarından ayıran en önemli özelliği bitkisel ürünler üretmesidir. Farmasi ürünlerinin helal ve doğal olmasının yanı sıra milli olması da ekonomiye yarar sağlama anlamında oldukça büyük katkıya sahiptir.

Nutriplus Collagen helal mi?

Her tablet 1000 mg Kollajen + 50 mg Vitamin C içerir. Nutriplus Kollajen’de tip 1 ve tip 3 kollajen bulunmaktadır. Nutriplus Kollajen Tablet, 2000 dalton ‘dur. Nutriplus Kollajen Tablet, %100 helal sertifikalı sığır kollajeninden elde edilmektedir.

Farmasi ürünleri helal midir?

Helal kozmetik sertifikasına sahip olan Farmasi ürünlerinin içerisinde hiçbir hayvansal katkı maddesi, hayvansal yağ, atık maddeler bulunmamaktadır. Bunların yanı sıra ürünlerin içerisinde alkol, paraben, SLS, parfüm, fitalat, triklosan türevleri de bulunmaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]