Hızlı Cevap: Çukur Daki Doktor Kim?

Çukur profesör kim?

Baki Davrak 1971 doğumlu, Türk asıllı Alman oyuncudur. Almanya’da yaşamakta olan Davrak, başrol oynadığı Lola + Bilidikid ve Yaşamın Kıyısında filmleriyle tanınır.

Çukur Paşa dizideki adı nedir?

2017’den itibaren Çukur dizisinde Paşa karakterini canlandıran Çetin Sarıkartal, 1959 yılında Ankara’da doğdu. Canlandırdığı Çukur Paşa karakteri, Emmi ile birlikte İdris Koçovalı’nın gözü kapalı güvendiği adamlarından biri olarak yer alır. İdris’in 35 yıllık iş ortağı, Yamaç’ın da akıl danıştığı biriydi.

Çukur Yamaç ın annesi kim?

1956 yılında İstanbul’da doğan Perihan Savaş, 1971 yılında “Şehzade Sinbad Kaf Dağında” filmi ile sinemaya adım attı.

Çukur Yasmin kim?

Çukur ‘un Yasmin ‘i reklam ve dizi oyuncusu olan Gamze Doğanoğlu’dur. 1996 İstanbul doğumludur. 2016 yılında Mandalina Oyuncu Atölyesi’nde, 2017 yılında ise Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde oyunculuk üzerine eğitim aldı.

Çukur 4 sezon kimler olacak?

Çukur S04 oyuncuları

  • Aras Bulut İynemli.
  • Erkan Kolçak Köstendil.
  • Perihan Savaş
  • Ercan Kesal.
  • Öner Erkan.
  • Rıza Kocaoğlu.
  • Damla Sönmez.
  • Kubilay Aka.

Çukurdaki idris baba kim?

İdris Koçovalı, Gökhan Horzum’un oluşturduğu Ercan Kesal’ın Çukur dizisinde canlandırdığı karakterdir.

Çukur da Akşın kimin kızı?

İlayda Alişan’ın Çukur dizisinde oynadığı Akşın Koçovalı karakterinin kısa açıklaması ve resmi. İlayda Alişan ayrıldımı, Akşın Koçovalı öldü mü? Kahraman ve Nedret’in lise çağındaki kızları.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Çeneden Ses Gelmesi Hangi Doktor?

Cumali Koçovalı kim olacak?

Show TV ekranlarında yayımlanan ve başrollerini Aras Bulut İynemli, Rıza Kocaoğlu, Nejat İşler’in paylaştığı Çukur’da amca Cumali Koçovalı ‘yı Müfit Kayacan canlandıracak.

Çukur un yamaç kaç yaşında?

1990 yılında İstanbul’da doğan Aras Bulut İynemli, Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunudur ve İstanbul Teknik Üniversitesi ‘nde Uçak Mühendisliği bölümünde okumaktadır.

Çukur Kemal ve Metin kardeş mi?

İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında rol aldığı Doksanlar dizisi ile yaşayan Uşun;şu anda ” Çukur ” dizisinde Meke karakterini canlandırmaktadır. Kardeşi Kemal gibi Koçovalı Ailesi’ne sadıktır. Şimdi ise ” Çukur ” dizisinde Metin karakterini canlandırmaktadır.

Cukura yeni giren kim?

Başarılı oyuncu Sarp Akkaya, dizinin yeni bölümünde Cumali Amca’nın son kozu olarak gördüğü Şahram karakteriyle seyircinin karşısına çıkacak. Dördüncü sezonuyla 7 Haziran akşamı büyük final yapmaya hazırlanan ‘ Çukur ‘un oyuncu kadrosuna Sarp Akkaya dahil oldu.

Çukur Meke nereli?

12 Ocak 1990, İstanbul), Türk sinema, dizi ve tiyatro oyuncusudur. Gerçek adı Ertuğrul Aytaç Uşundur. 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi’nde Gemi makineleri işletme mühendisliği okudu. Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]