FAQ: Profesör Doktor Nejat Güney Hangi Hastanede Çalışıyor?

Prof. Dr. Nejat Güney, Nişantaşı Ortopedi Merkezi’nde hizmet vermektedir.

Prof Dr Fahri Erdoğan hangi hastanede çalışıyor?

Asistanlık dönemi süresince; İngiltere’de Bradford Royal Infirmary ve Japonya’da Tokyo Nihon Üniversitesinde ortopedi ve travmatoloji alanında eğitim alarak bilgi ve görgüsünü arttırmıştır.Halen Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim dalında çalışmaktadır.Uzman olduğu 1991 yılından sonra diz ve

Nejat Güney nereli?

Prof.Dr. Nejat Güney 1948 yılında İstanbul’da doğdu. Pertevniyal ve Galatasaray Lisesi’nde okuduktan sonra 1973 yılında İstanbul üniversitesi çapa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

Dr Nejat Altıntaş Kimdir?

Ankara’da bulunan Hacettepe Universitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Nejat Altıntaş, Süreyyapaşa Hastanesi Göğüs Hastalıkları Hastanesinde Göğüs Hastalıkları Uzmanlığı alanında ihtisas yapmıştır. Sağlık Bakanlığı’na bağlı olan Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesinde de Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmıştır.

Prof Dr Tahir Öğüt hangi hastanede?

1999 yılı sonbaharında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı’nda açılan başasistanlık kadrosuna başvuran Prof. Dr. Tahir Öğüt, 10 aday arasından seçilerek aynı Anabilim Dalı’nda başasistan olarak göreve başlamıştır.

Namık Kemal Üniversitesi Başhekimi kim?

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Göğüs ve Uyku Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Nejat ALTINTAŞ, KOAH hastalarının tedavisi için geliştirilen yeni bir yöntemin dünyada ilk defa NKÜ Araştırma Hastanesinde uygulanmaya başlandığını söyledi.

Doç Dr Levent Cem Mutlu Kimdir?

Dr. Levent Cem Mutlu Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır. Polisomnografi, Termoplasti, Teknesyumlu tiroid tarama, Tiroid kan testleri, Endobronşiyal volum azalma alanlarında hizmet veriyor ve Akciğer Kanseri, Pulmoner Tromboemboli, Besin Alerjisi, Mezotelyema, Sigara Bıraktırma hastalıkları konusunda çalışıyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Alerji Için Hangi Doktor?

Ayak bileği hangi doktor?

Ayaklarda hissedilen ağrılar için başvurulan ilk tıbbi birim ortopedi bölümüdür. Ortopedi doktorları, ayak kemiklerinden kaynaklanan ağrı problemlerini tedavi edebilirler. Özellikle ağrının kaynağı çarpma, darbe gibi travmalar ise, bu durumda ortopedi uzmanlarına başvurulabilir.

Ortopedi ve Travmatoloji bölümü hangi hastalıklara bakar?

Ortopedi ve travmatoloji, genel olarak kas ve iskelet sistemi hastalıkları ile ilgilenir. Ortopedi ve travmatoloji bölümünde hastalara doktorları tarafından gerekli bilgilendirilmeler yapılır. Ardından doğru medikal ve cerrahi tedavi bilimsel yöntemlerle uygulanır.

Düz taban ameliyatı var mı?

Sert düztabanlıkta cerrahi yöntem uygulanır, o da aynı seansta yapılan beş ameliyatla, hastanın ayak yapısı tamamen normale döndürülüyor. Bu cerrahinin içinde aşil tendonunun uzatılması, topuğun kaydırılması, ayağı yukarı kaldıran tendonun güçlendirilmesi, ayak kavisini oluşturan kemik ameliyatıyla işlem tamamlanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]