FAQ: Poyraz Karayel Doktor Kim?

Bahri Umman Poyraz Karayel kimdir?

Bahri Umman Ayşegül ile Sadreddin’in babasıdır. ” Bahri Baba ” olarak da bilinmektedir. Daha sonra Sadreddin sayesinde hapisten çıkmış, bu yüzden Sadreddin ile barışmıştır.

Poyraz Karayel abisi kim olacak?

Bu zayıf nokta Adil’in büyük oğlu, Poyraz ‘ın abisi Neşet Topal’dır.

Poyraz Karayel de Fatih kim?

Poyraz Karayel – Fatih Dönmez – Yavuz Sayguner Kimdir? Karakter Açıklaması: 60 yaşlarında emekli bir albay. Poyraz ‘ın alt komşusu.

Poyraz Karayel Semanın babası ne yaptı?

Ancak tabi ki, Bahri Baba yine doğru olanı yapmış, Sema’nın babası çocuk pornosu yapıyor diye onu öldürtmüş Sema ‘yı da o sebeple kızı gibi büyütmüştür.

Bahri umman ne demek?

Osmanlıca bahr – i umman kelimelerinin Türkçe karşılığı. Arabistan ve İran’ın güneyinde kalan deniz.

Adil Topal hangi bölümde ölüyor?

En çok izlenen diziler arasında yer alan Poyraz Karayel 50. bölüm ile Kanal D ekranında dün akşam yayınlandı. En önemli sahne ise Adil ‘in ölüm sahnesi oldu.

Poyraz Sadrettin oldu mu?

Poyraz, Ayşegül’e kürtaj yapan doktoru bulunca, yurtdışına gitmek üzereyken doktorun evine gidip öldürdü. Bahri’nin oğlu Sadrettin ‘i ise Adil Topal tuzağa düşürdü ve sokak ortasında adamlarına vurdurttu. Dizinin son sahnesinde Sadrettin, çok sayıda kurşunla göğsünden vurularak kanlar içinde sokağa yığıldı.

Poyraz Karayel dizisinin konusu ne?

Aşkın ve nefretin, dostluğun ve düşmanlığın, iyiliğin ve kötülüğün en uçlarda yaşandığı bir hikaye Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]