FAQ: Nihat Hatipoğlu’nun Hangi Oğlu Doktor?

Nihat Hatipoğlu’nun doktor oğlu kimdir?

Nihat Hatipoğlu ‘ nun oğlu olan Muhammed Said Hatipoğlu 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir ve 31 yaşındadır. Babası Nihat Hatipoğlu gibi hatip olmayı amaçlayan Said Hatipoğlu Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinde almıştır.

Nihat Hatipoğlu’nun en büyük oğlu kimdir?

Said Hatipoğlu hakkında bilinmeyenler. İşte Said Hatipoğlu ‘ nun hayatı ve biyografisi. Nihat Hatipoğlu ‘ nun en büyük oğlu 1990 doğumlu Said Hatipoğlu televizyona çıktığı ilk günden itibaren herkesin ilgi odağı oldu.

Said Hatipoğlu kimdir ne iş yapar?

Şu anda Dicle Üniversitesi ilahiyat Fakültesi Hadis Ana bilim dalı Öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. 1985-1987 yılları arasında Mısır’da Arapça üzerine eğitim gördü. İmam Hatip, Kur’an Kursları Müdürlüğü görevlerini yaptı.

Nihat Hatipoğlu kaç tane çocuğu var?

Emel Hatipoğlu ile evli olan ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu ‘ nun Said Hatipoğlu, Osman Hatipoğlu, Mustafa Hatipoğlu adında 3 oğlu var. Nihat Hatipoğlu kimdir: 65 yaşında ve Diyarbakırlı olan Nihat Hatipoğlu Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü olarak görev yapmaktadır.

Said Hatipoğlu babası kim?

1975’te Uşak İmam Hatip Lisesi’ni ve Uşak Lisesi’ni bitirdi. 1981 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni tamamladı. Aynı Fakültede Hadis Ana Bilim dalında Kur’an-ı Kerim’in Anlaşılmasında Hadislerin Rolü adlı çalışmasıyla doktor, 2000 yılında da Doçent oldu. 2012 yılında ise Profesör oldu.

Said Hatipoğlu kaç yaşında?

Emel Hatipoğlu ile evli olan ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu ‘nun Said Hatipoğlu, Osman Hatipoğlu, Mustafa Hatipoğlu adında 3 oğlu var. Nihat Hatipoğlu kimdir: 65 yaşında ve Diyarbakırlı olan Nihat Hatipoğlu Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü olarak görev yapmaktadır.

You might be interested:  FAQ: Zoretanin Hangi Doktor Yazar?

Sait Hatipoğlu hangi okul mezunu?

Diyarbakır’da 11 Mayıs 1955 tarihinde dünyaya gelen Nihat Hatipoğlu, Siirt ve Malatya’da ilkokulu tamamladı. 1975’te Uşak İmam Hatip Lisesi’ni ve Uşak Lisesi’ni bitirdi. 1981 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni tamamladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]