FAQ: Mucize Doktor Ne Zaman Fox?

Mucize Doktor Perşembe 20.00’de FOX‘ta!

Muhteşem doktor yeni bölüm ne zaman?

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? Ali Vefa’nın başına gelen olayların yer aldığı yeni bölüm 7 Ocak 2021 Perşembe günü yani bugün ekranda olacak.

Mucize doktor 64 bölüm final mi?

Mucize Doktor ‘un 64. bölüm fragman yayınlandı. Mucize Doktor 64. bölüm fragmanında final olacağı belirtildi.

Mucize doktor 26 bölüm ne zaman?

Mucize Doktor yeni bölümüyle Perşembe 20.00’de FOX’ta!

Mucize doktor yeni bölümü ne zaman başlayacak?

MUCİZE DOKTOR YENİ SEZON NE ZAMAN? Corona virüsü yüzünden erken sezon finali yapan Mucize Doktor, 2. sezonu ile 17 Eylül’de tekrardan başlayacak. Dizinin yeni sezon ilk bölümü, 17 Eylül Perşembe günü saat 20.00’da başlayacak.

Mucize Doktor final yaptı mı?

Başrollerini Taner Ölmez Sinem Ünsal, Onur Tuna Serkan Keskin, Hazal Türesan, Murat Aygen, Hakan Kurtaş, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran, Merve Bulut’un paylaştığı Mucize Doktor dizisi, dün akşam final bölümüyle son kez ekrana geldi.

Mucize Doktor final bölümü ne zaman?

Mucize Doktor, 27 Mayıs Perşembe günü final yapacak.

Masumiyet neden bitti?

Bugüne dek sizlerden gördüğümüz destek ve ilgi için teşekkür ederiz. Yeni projelerde buluşmak üzere…” açıklamasıyla duyurdu. Yayın günü çarşamba gününden pazartesi gününe alınan dizi, düşük reytingleri nedeniyle 13. bölümün ardından ekranlara veda edecek.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Contractubex Hangi Doktor Yazar?

Muhteşem Doktor bitiyor mu?

Perşembe akşamları diziseverlerle buluşan Mucize Doktor ‘dan takipçilerine kötü haber geldi. Bir süredir reytingde istediği sonuçları elde edemeyen dizide final kararı geldi. Ali Vefa’nın babalık sevinci yaşayacağı finalde duygusal anlar ekranda olacak.

Mucize doktor kaçıncı bölüm oynadı?

Dizi 27 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanan 64. bölümü ile final yaparak sona ermiştir.

Mucize Doktor 3 sezon ne zaman başlayacak?

Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy’un Misafir dizisi başlıyor! Mucize Doktor yeni sezonda sürpriz isimler gelecek ve dizi müthiş kadrosuyla 3. sezonu olacak! Mucize Doktor 13 Mayıs 2021 yayınlanacak!

Bu akşam Mucize Doktor un yeni bölümü var mı?

Mucize Doktor 63. Bölüm 2.

Mucize Doktor 2 sezon ne zaman başlayacak?

Corona virüsü yüzünden erken sezon finali yapan Mucize Doktor, 2. sezonu ile 17 Eylül’de tekrardan başlayacak. Dizinin yeni sezon ilk bölümü, 17 Eylül Perşembe günü saat 20.00’da başlayacak. Damla ve Nazlı, ilk kez bir hastanın sorumluluğunu birlikte üstlenir ve direkt birbirlerine girerler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]