FAQ: Koru Hastanesi Rezaleti Hangi Doktor?

Koru hastanesinin sahibi kim?

Bir döneme damgasını vuran Bolu dağı tünelli açıldıktan sonra popülaritesini kaybeden Koru Otel’i Malatyalı iş adamı Yön-Taş Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Öncan, Ankara’da Koru Hastanelerinin sahibi olan Prof. Dr. Hasan Biri’ye 76 milyon TL’ye sattı.

Koru Hastanesi rezaleti nedir?

Başak-Murat Yetkin çifti, Ankara Özel Koru Hastanesi ‘nden normal doğuma ilişkin paket satın aldı. İddiaya göre, Başak Yetkin’in doğum yapacağı gün anneye 2 kez epidural (sancı azaltıcı iğne) yapıldı. Yapılan iğneler nedeniyle normal doğum yerine Başak Yetkin’in sezaryenle doğum yapma zorunluluğu doğdu.

Özel Koru Sincan Hastanesi ne zaman açıldı?

2011 yılı Ocak ayın da Ankara’nın Balgat semtinde hizmete açılan Özel Koru Balgat Hastanemiz ve 2012 yılı Mayıs ayında hizmete açılan Koru Sincan Hastanemizle yüksek standartlarda sağlık hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

Koru hastanesinde hangi bölümler var?

K

  • Kalp Merkezi.
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum.
  • Kardiyoloji.
  • Kemik İliği Nakli Merkezi.
  • Kalp ve Damar Cerrahisi.
  • Kolorektal Cerrahi ve Proktoloji.
  • Kulak Burun Boğaz (KBB)
  • Kozmetik Dermotoloji (Kozmetoloji)

Prof Dr Ali Akçay kimdir?

Ali AKÇAY, 1971 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi’nde 1988 yılında başladığı tıp eğitimini 1994 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Dr aydan biri kimdir?

gazi üniversitesi tıp fakültesinde bir zamanlar hoca olan kadın kadın doğum uzmanı. muayenehanesi next level’da 10. katta bulunan özellikle riskli gebeliklerde uzman profesör doktordur. alanında en iyilerinden oldugu iddia edilen kadın hastalıkları ve dogum uzmanıdır.

You might be interested:  Sık sorulan: Balgama Hangi Doktor Bakar?

Dr Zahide Küçük hangi hastanede?

Zahide Küçük, hastalarına Ankara Özel Koru Hastanesi ‘nde hizmet vermeye devam etmektedir.

Ankara Koru Hastanesi kaç yataklı?

Koru Ankara Hastanesi, Koru Sincan Hastanesi ile toplam 301 yatak kapasitesi, 71 yoğun bakım, 31 yenidoğan yoğun bakım yatağına sahiptir. Koru Hastaneleri akademik kökenli hekim kadroları, ileri teknoloji ve konforun buluştuğu tedavi olanakları, hasta memnuniyetinin üst düzeyde olduğu hizmet anlayışını ilke edinmiştir.

Ankara Koru Hastanesi hangi semtte?

Semt /Mahalle olarak Oğuzlar Mh. ve Çankaya ilçesine bağlıdır. Özel Koru Hastanesi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Özel Koru Hastanesi posta kodu 06520.

Koru mahallesi nereye bağlı?

Koru Mahallesi 39.891281 enlem ve 32.681423 boylamda yer almaktadır. Çankaya ilçesine bağlıdır. Koru Mahallesi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Ayla Harmancı hangi hastanede?

Dr. Ayla Harmancı, Özel Koru Ankara Hastanesi ‘nde sağlık hizmeti vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]