FAQ: Ferhat Göçer Nerede Doktor?

Doktor olarak tayininin çıktığı Şanlıurfa’da, mecburi hizmetini yerine getirmek üzere ayrılır. İstanbul’a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde Genel Cerrah olarak göreve başlayan Göçer, kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir: Modern müziğini aldığı klasik eğitim ile birleştirip, dünyaya tanıtmak.

Ferhat Göçer doktor mu?

İstanbul’a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde Genel Cerrah olarak göreve başlayan Göçer, aynı zamanda sanat kariyerini devam ettiriyordu. Asıl mesleği doktorluk olan ancak konser yoğunluğu nedeniyle aktif cerrahlık yapmayan Ferhat Göçer, 2017 senesinin Eylül ayında Sağlık Bakanlığı’na danışman oldu.

Ferhat Göçer hangi tıp fakültesi mezunu?

Ebeveynlerinin isteğiyle 4 yaşında okula başladı. 1985 yılında İzmit Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl kazandığı İstanbul Tıp Fakültesi ‘ni ve 1988’de girdiği İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü’nü bitirmesinin ardından Devlet Opera ve Balesi’nde iki yıl sözleşmeli olarak çalıştı.

Ferhat Göçer aslen nereli?

İstanbul’a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde Genel Cerrah olarak göreve başlayan Göçer, kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir: Modern müziğini aldığı klasik eğitim ile birleştirip, dünyaya tanıtmak. 2017 yılında ise, 25 yıl yaptığı doktorluktan emekli olan sanatçı, müzik kariyerine devam etmektedir.

Ferhat Göçer’in gerçek mesleği nedir?

Asıl mesleği doktorluk olmasına rağmen yorumculukta önemli başarılar kazanan ve Sarıyer Spor Kulübü’nün yöneticiliğini yapan ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, futbola olan tutkusunu resmiyete döktü.

Ferhat Göçer kaç yılında doğdu?

Evli olmayan ve 11 yıldır birlikte yaşayan medyatik çift ani bir kararlar ayrılma kararı aldı.Birlikte yaşadıkları evi terkeden ise 47 yaşındaki Ömür Gedik oldu. Doktor Berna Hocaoğlu ile Ferhat Göçer 1993 yılında evlendi. 5 yıl süren evliliklerinden 1997 yılında Yağmur Göçer adında bir kızları oldu.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Insülin Direnci Hangi Doktor Bakar?

Ferhat Göçer boşandı mı?

Yağmur Göçer Ferhat Göçer ‘in 1993 yılında yaptığı ilk evliliğinden olan kızı. Ayla Göksel ile 7 yıl evli kalan ve 2008’de boşanan Göçer ‘in Can adını verdikleri 2006 doğumlu bir de oğlu bulunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]