13. Doktor Kim Olacak?

13 doktor kadın nedir?

On Üçüncü Doktor, Doctor Who adlı Büyük Britanya bilimkurgu dizisinde Doktor ‘un on üçüncü yüzü. Bu role Jodie Whittaker seçilmiştir. Diziye göre Doktor, Zaman Lordu olarak bilinen zamanda yolculuk yapan insansı bir uzaylıdır.

Doctor Who yeni sezon ne zaman 2021?

Başrolünde Jodie Whittaker’ın bulunduğu yapımdan yayınlanan yeni video, Doktor’un mücadele edeceği yeni yapıya dair ipuçları sunuyor. 13. Doktor’a veda sezonu olarak tasarlanan bu sezon önümüzdeki Cadılar Bayramı’nda, yani 31 Ekim 2021 ‘de yayınlanmaya başlayacak.

Doctor Who kadın doktor hangi sezon?

Önümüzdeki günlerde ise 11. sezonla karşımızda olacak. Yeni sezonda ilk kadın Doktor ‘umuzu Jodie Whittaker canlandıracak.

En iyi doktor kim Doctor Who?

Doctor Who dizisinin en iyi Doctor ‘u hayranların oyu ile seçildi. Listenin zirvesinde David Tennant yer aldı. Onu az bir farkla Jodie Whittaker takip etti.

Doctor Who 13 sezon ne zaman?

İngiliz bilimkurgu dizisi Doctor Who’nun modern serisinin Flux başlıklı on üçüncü sezonu. Kasım 2019’da duyurulduktan sonra 2021 yılında başlaması planlanmaktadır.

Doctor Who 14 sezon olacak mı?

Uzun soluklu Doctor Who serisinin 14. Doctor unvanını üç sezondur devam ettiren Jodie Whittaker’ın, 13. sezonun sonunda ayrılacağı ortaya çıktı. 50 yılı aşkın süredir ekranlarda olan (90lar’da uzun bir ara verilmişti) Doctor Who, ilk defa başrolünü bir kadın oyuncuya vermişti.

You might be interested:  Sık sorulan: Mucize Doktor Beliz Kim?

Doctor Who hangi kanalda yayınlanıyor?

35 sezon boyunca 254 hikâye ve bir televizyon filmi gösterilmiştir. Ek olarak, dört adet yardım için yapılan özel bölüm ve iki animasyon bölümü yayınlanmıştır. 50 yıl ve 800 bölüm sonrasında dünyanın en uzun süren bilim kurgu televizyon dizisi olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiştir.

Yeni doktor kim olacak?

Daha önce Christopher Eccleston, David Tennant, Matt Smith ve Peter Capaldi gibi isimler tarafından canlandırılan doktoru şu an Jodie Whittaker canlandırıyor. Yeni sezonda doktorun yoldaşlarını ise Mandip Gill ve John Bishop canlandıracak.

Doctor Who Revolution of the Daleks ne zaman?

” Revolution of the Daleks “, Büyük Britanya bilimkurgu dizisi Doctor Who’nun on ikinci sezonunun Yılbaşı özel bölümü. İlk kez 1 Ocak 2021 tarihinde BBC One kanalında yayınlanmıştır. Chris Chibnall’ın yazdığı bölümün yönetmenliğini Lee Haven Jones üstlenmiştir.

Doctor Who bir sezon kaç bölüm?

Doctor Who, BBC tarafından yapılan Büyük Britanya bilimkurgu televizyon dizisi. 19 Eylül 2015 tarihine kadar 814 bölüm yayınlanmıştır. 35 sezon boyunca 254 hikâye ve bir televizyon filmi gösterilmiştir.

Doctor Who yeni sezon ne zaman başlıyor?

Doctor Who’nun 13. sezonu, 10 Kasım’da yayınlanmaya başlayacak. İlk fragmanı yayınlanan dizinin ” Doctor Who: Flux” adlı yeni sezonunda, Jodie Whittaker son kez “doktor” rolünde oynayacak.

Doctor Who yeni sezon gelecek mi?

13. sezonuyla 2021’nin sonlarında izleyici ile buluşacak olan Doctor Who’nun yeni sezon oyuncuları arasında Doktor’un yol arkadaşı Dan Lewis karakterini canlandıracak olan John Bishop ve Game of Thrones oyuncularından Jacob Anderson da yer alıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: Kalp Ritim Bozukluğu Hangi Doktor?

Kardiyoloji Bölümü Uzmanları kalp çarpıntısının belirtileri ve kalp ritim bozukluklarının tespit ve tedavisi için sizlere yardımcı olacaklardır. Contents1 Ritim bozukluğu Hangi bölüm?2 Aritmi nasıl iyileşir?3 Kalp sıkışması için nereden randevu alınır?4 Aritmi ilaçla geçer mi?5 Aritmi hastalığı iyileşir mi?6 Ritim bozukluğunda neler olur?7 Kalp ritmi bozukluğu düzelir mi?8 Düzensiz kalp atışı neden olur?9 Kalp ritim […]

Dil Hastalıklarına Hangi Doktor?

Dil hastalıkları için Kulak Burun Boğaz doktoruna veya Dahiliye(İç hastalıkları) doktoruna gidebilirsiniz. Contents1 Ağız içi yara için hangi doktora gidilir?2 Kanser teşhisi için hangi doktora gidilir?3 Dilde siğil için hangi doktora gidilir?4 Dilde yanma hissi neden olur?5 Ağız kanseri için hangi doktora gidilir?6 Ağız içi hastalıklarına hangi bölüm bakar?7 Kanser olduğumu nasıl öğrenirim?8 Metastaz nedir […]